HIZLI ERİŞİM
Ajanda
 
Kişilerin özel günleri ya da kişisel programlarını girebildikleri modüldür. Bu modül , kişilerin günlük programlarının takibini yapabilmelerini ve girdikleri kayıtları, görmesini istedikleri kişiler
 
Not
 
Kişilerin notlarını girebildikleri modüldür. Bu modül ile notlar tek yerde toplanarak düzenli bir çalışma ortamı oluşturulur, veri kaybının önüne geçilir, aranan bilginin hızlıca bulunması sağlanır.
 
Rehber
 
Kurum çalışanları rehber kayıtlarını bu modülde tutarlar. Modülde kişiye ait ya da kuruma ait kayıt ekleme seçenekleri bulunmaktadır, gerektiği durumda eklenen kaydın tüm kurum çalışanlarınca görünme
 
Özel Kalem
 
Kuruma gelen başvuruların girildiği ,takibinin yapıldığı modüldür. Bu modülde girilen başvurularla alakalı raporlama ve başvuruların takvim üzerinden takibi yapılabilir.
 
Sms Gönder
 
İstenen bir telefona numarasına ,rehberde seçilen gruplara ya da tüm rehbere sms gönderiminin yapılabildiği modüldür. Sistemde tanımlı olan orginatör kayıtlarından birini seçip onun üzerinden gönderi.
 
Mail Gönder
 
İstenen bir mail adresine mail gönderiminin yapılabildiği modüldür. Kurumda tüm maillerin tek bir hesap üzerinden gönderimi ve tek yerden takibi sağlanır.
 
Bildirim Gönder
 
Sistemde tanımlı olan mobil cihazlara bildirim gönderiminin yapılabildiği modüldür. Kurumdaki kişilerin mobil cihazlarına gönderilecek bildirimlerle ücretsiz ve hızlı iletişim sağlanır.

Yazdır  l