HIZLI ERİŞİM
İçerik
Web sayfasına ait tüm içeriklerin klasörler ile ya da özel gruplar altında toplandığı modüldür. Eklemiş olduğunuz içerik için fotoğraf albümü, içerik yönetimi, video galeri, kurumsal yönetim modülleri ile ilişki kurabilir içerik detaylarında gözükmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, eklediğiniz içerik site ziyaretçileri tarafından sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılabilir, içeriğe yorum yazılabilir ve içerik mail yolu ile gönderilebilir.
 
Haber
Kurum ile ilgili haber niteliği taşıyan tüm içerikler için hazırlanmış modüldür. Eklemiş olduğunuz haber için fotoğraf albümü, içerik yönetimi, video galeri, kurumsal yönetim modülleri ile ilişki kurabilir haber detaylarında gözükmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, eklediğiniz haber site ziyaretçileri tarafından sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılabilir, habere yorum yazılabilir ve haber mail yolu ile gönderilebilir.
 
Fotoğraf Albümü
 
 
Video
 
 
Duyuru
Haber, etkinlik, ilan gibi ziyaretçilerin öncelikli görmesinin istendiği konular için hazırlanmış modüldür. Etkinlik kapsamındaki duyurular aynı zamanda tekrar eklemeye gerek kalmadan etkinlik takviminde de gözükebilir. Özel ayarları sayesinde istenilen tarihte yayınlanabilir ve kayan yazı olarak sitenizde yer alabilir.
 
Banner
Site genelinde reklam ya da kurum tanıtımı için hazırlanmış resim ya da Flash dosyalarının yönetilmesini sağlar. Sitenizde bulunan tüm banner alanları bu modül sayesinde anlık olarak güncelleyebilirsiniz.
 
Anket
Site ziyaretçilerinin bir konu üzerindeki duygu, düşünce ve deneyimlerini anlamak için belli bir plana göre hazırlanmış olan soru listelerinin hazırlandığı modül.
 
Açılır Pencere
Siteye giren ziyaretçilerin siteyi ilk açtıklarında herhangi bir açılır pencere engelleyiciye takılmadan açılan yeni pencere veya yeni sayfa yönetim modülüdür.
 
Bize Ulaşın
 
 
İletişim
 
 
Bildirim
 
 
Bilgi Edinme Gerçek
 
 
Bilgi Edinme Tüzel
 
 
Etkinlik Takvimi
Kuruma ait tüm etkinliklerin (açılışlar, konferans, panel, şölen, konser) vb. yönetildiği ve ziyaretçiler ile paylaşıldığı modüldür.
 
İhale
 
 
Doküman
Kurumun ve ziyaretçilerin ihtiyacı olan evrak ve dokümanların depolandığı modüldür. Bu modül sayesinde eklenen dokümanlar site ziyaretçileri tarafından indirilebilir.
 
Yöneticiye Mesaj
 
 
Konuk Defteri
 
 
Soru Cevap
 
 
Bağlantı
Site ziyaretçilerinin kurumla ilgili veya genel olarak ihtiyaç duyabileceği önemli web adreslerinden oluşan web adresi rehberidir.
 
Rehber
 
 
Beni Haberdar Et
 
 
Meclis Kararları
 
 
Önemli Günler
 
 
Projeler
 
 
Kan Bankası
 
 
Firma Rehberi
 
 
Canlı Yayın
 
 
Yorum
 
 
Bir Projem Var
 
 
Nöbetçi Eczaneler
 
 
Parklar
 
 
Resimli Anket
 
 
Kardeş Aile
 
 
Haber Mail
 
 
Fen İşleri Günlük Planı
 
 
Temizlik İşleri Günlük Planı
 
 
Park Bahçeler Günlük Planı
 
 
Vefat Edenler
 
 
Ne Nerede
 
 
Yeni Doğanlar
 
 
Yeni Evlenenler
 
 
Şikayet
 
 
Yayınlar
 
 
E-Bülten
 
 
Günlük Faaliyet Planı
 
 
Hizmet Rehberi
 
 
Hava Durumu
 
 
Sosyal Tesislerimiz
 
 
Rezervasyon
 
 
Beğeniler
 
 
Hayvan Barınağı
 
 
Sosyal Medya
 
 
Kütüphane
 
 
Üyeler
 
 
Başkan Randevu
 
 
Formlar
 
 
Fotoğraf Yarışması
 
 
Yarışma
 
 
İmar Askı Duyuruları
 
 
Youtube
 
 
Referanslar
 
 
Kurumsal Yapı
 
 
Kullanıcılar
 
 
Onayda
 
 
Güvenlik
 
 
Resim Ayarları
 
 
Google Analystic
 
 

Yazdır  l