ENGLISH
RSS
MÜŞTERİ GİRİŞİ
TANIYALIM
MODÜLLER
EKRAN GÖRÜNTÜSÜ
DEMO TALEP
PERSONEL BELGELENDİRME SİSTEMİ

Nedir?

Mesleki Yeterlilik Yönetimi bilgi teknolojilerini kullanarak şeffaf ve yönetilebilir bir yapı oluşturur. Sahip olduğu pek çok modül yardımı ile yeterlilik belgesi başvurularının alınmasından, sınav yapılmasına ve sonuçlara bağlı olarak belge verilmesi aşamasına kadar tüm işlemlerinizi gerçekleştirmenize olanak verir.

 

Faydaları

Mesleki Yeterlilik Yönetimi sayesinde kayıtlar elektronik ortama taşındığından takip ve sorgulama işlemleri çok kolaylaşır. Sınav kitapçıkları sistemde hazırlanır, klasik sınavlar için basılabilir, ayrıca sınavlara elektronik katılım yapılabilmesi kitapçık basım maliyetlerini düşürür. Esnek yapısı sayesinde belgelendirme alt birimlerinin başarıya katkı yüzdeleri değiştirilebilir ve sınav sonuçları bu ayarlar üzerinden otomatik olarak hesaplanır.

 

Özellikleri

Sınav yetkilileri, sınav yerleri gibi sabitler sisteme tanımlanır. Yeterlilik programları ve alt belgelendirmeler belirlenerek, sorular soru havuzuna eklenir. Havuzdaki sorular kullanılarak sınav kitapçık grupları oluşturulur ve alt belgelendirmeler ile ilişkilendirilir. Bu işlemler sonucunda sınavda sorulacak sorular tanımlanmış olur. Başvuruların alınması aşamasında otomatik olarak her adaya farklı bir kitapçık grubu ataması yapılır. Kitapçık işlemleri modülünde bu gruplar istenildiği takdirde değiştirilerek de kitapçık basımı yapılabilinir.
Sınav öncesi ve sonrası ile ilgili yoklama, sınav başarı, belge talep, belge teslim, sözleşme ve sertifika tutanağı gibi gerekli tüm formlar basılabilir.
Sınav sonrasında sonuçlar sisteme girilerek hak kazanımları ve genel ortalamalar hesaplanır. Sınava girenler sonuçları hakkında sms veya mail yolu ile bilgilendirilir. Sınav sonuçları internetten öğrenilebilir. Verilen sertifikaların uzatma ve yenileme işlemleri gerçekleştirilir.


İş Ortaklarımız
Fujitsu  
Paessler  
Markalarımız
Ess  
Web7k  
Akop  
K7  
Akıllı Şehir  
Evu  
Diğer
Borcu Yoktur
Doküman Yönetimi
E-Katalog
Haberdar Et
Kurumsal Kimlik
Pdf Katalog
K7 YAZILIM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. - 1996 " BİRLİKTE E-DÖNÜŞÜME "