ENGLISH
RSS
MÜŞTERİ GİRİŞİ
TANIYALIM
MODÜLLER
EKRAN GÖRÜNTÜSÜ
DEMO TALEP
PERSONEL BELGELENDİRME SİSTEMİ
Genel
Cariler
Yeterlilik belgesine aday olan personele ait genel bilgilerin belirtilmesi, şifre değişimi ve cari hareketlerinin (işlem,ödeme,başvuru) izlenebilmesi sağlanır.
Sınav İşlemleri
Kitapçık basım işlemlerini, sınav sonuçları girişinin sağlanarak başarı durum ve belge haklarının hesaplanmasını, sonuçların sms/mail ile bildirilmesini ve belge/sertifika yönetimini sağlar.
Ödeme
Tüm modüllerden gelen ödemelerin listelendiği, yeni ödemelerin kabul edildiği modüldür. Tamamlanmış ödemeler modül bazlı veya ödeme türüme göre filtrelenebilir. Fatura kesim durumu takip edilebilir.
Sms
Sms gönderilmesinde kullanılan servis sağlayıcı verileri, gönderilecek sms yapısı ve gönderilen sms durumları gibi bilgilerin yönetimini sağlar.
Verilen Sertifikalar
Mesleki yeterlilik belgesi alan adayların sahip oldukları sertifikalara ait bilgilerin listelenerek istenildiği takdirde sertifikanın örnek çıktısının alınması işlemleri sağlanır.
Sertifika Yenileme
Adayların başarılı olarak aldıkları belgelerin geçerlilik sürelerinin uzatılmasi ve kayıp, yenileme veya diğer durumlarda yeni sertifika düzenlenmesi sağlanır.
Performans Kitapçıkları
Mesleki yeterlilik programına ait performans sorularının tanımlandığı modüldür. Belge hakkının belirlenmesinde etkili olması sağlanır.
Performans Soru Havuzu
Performans sınavlarında kullanılacak olan soruların, puanları ile birlikte tanımlandığı modüldür.
Sınav Kitapçıkları
Belgelendirme birimlerinin ilişkili olduğu soruların tanımlanması buradan yapılır. Bu kitapçıklardaki soruların toplamı sınavda kullanılacak kitapçık sorularını oluştur.
Soru Havuzu
Sınavlarda kullanacağımız soruların tanımlandığı modüldür. Sorulara resim ekleme ve farklı görüntülenme şablonları arasından seçim yapılma imkanı bulunur.
Ayarlar
Mesleki Yeterlilik Yönetiminde kullanılan sabitler, sınav yeri ve yetkililer, basılan sertifika şablonları gibi verilerin yönetiminin yapıldığı modüldür.
Formlar
Yapılan sınavlarla ilgili basılı çıktıların alındığı modüldür.Var olan raporlama yöntemleri kullanılabileceği gibi seçmeli raporlar ile kendi rapor kriterlerinizi belirleme imkanı sağlanır.
Sınavlar
Mesleki Yeterlilik programları için yapılacak sınavların yönetildiği modüldür. Sınav yapan kişinin, sınav yeri, tarihi ve saatinin,online başvurulara görünürlük durumunun belirtilmesi sağlanır
Belgelendirme Yöntemleri
Mesleki Yeterlilik programının sahip olduğu alt belgelendirme birimlerinin yönetildiği modüldür.Her belgelendirme birimine ait tanımlı sorular olup,bu sorulardan kitapçık oluşturulması sağlanır.
Programlar
Mesleki Yeterlilik Belgesinin verileceği programların yönetildiği modüldür. Program için gerekli şartlar belirlenir, ilgili programın kullanıldığı başvuru, sınav ve belgelendirmeler görüntülenebilir.
Verilen Belgeler
Adayların sınavda başarılı oldukları alt belgelendirme yöntemleri için almış oldukları belgelerin detayları ile listelendiği modüldür.
Belge Yenileme
Adayların sınavda başarılı oldukları alt belgelendirme yöntemleri için almış oldukları belgelerin geçerlilik sürelerinin uzatılmasını ve kayıp, yenileme veya diğer durumlarda yeni belge düzenlenmesi
Başvurular
Mesleki yeterlilik belgesi almak için sınava girmek isteyen adayların başvurularının alındığı moduldür. Bireysel ve toplu olmak üzere iki tipte başvuru alınma özelliği mevcuttur.
İş Ortaklarımız
Fujitsu  
Paessler  
Markalarımız
Ess  
Web7k  
Akop  
K7  
Akıllı Şehir  
Evu  
Diğer
Borcu Yoktur
Doküman Yönetimi
E-Katalog
Haberdar Et
Kurumsal Kimlik
Pdf Katalog
K7 YAZILIM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. - 1996 " BİRLİKTE E-DÖNÜŞÜME "