ENGLISH
RSS
MÜŞTERİ GİRİŞİ
Özel Web Tabanlı Sistemler Belediye Çözümleri
İçerik Yönetim Sistemi
İçerik Yönetim Sistemi, web sitenizin içeriğni kolayca kontrol etmenizi sağlayan özel bir programdır. Web7k İçerik Yönetim Sistemi. Sitenizdeki Tüm İçeriklerini Resim , Video , Ses ve benzer Dosyaları , Yazı, Banner gibi alanları Çoklu kullanıcı yapısı ile yönetemenizi sağlayan programdır, her modül farklı kişilere yetkilendirme verilebilir. Modül Bazlı Olarak Çalışır. Sitenizde olan tüm alanlar ve içeriklerin kontrolünü çok basist bir şekilde yönetmenize imkan verir.
İş Takip Sistemi
ESS, Elektronik Sorgu Sistemi programı içersinde Kurumsal takip, Kalite yönetimi, Stratejik yönetim ve İletişim yönetimi bölümlerini barındırmaktadır. MODÜL - KTS (Kurumsal Takip Sistemi) MODÜL - KYS (Kalite Yönetim Sistemi) MODÜL - STRATEJİ (Stratejik Yönetim ) MODÜL - İLETİŞİM (Faks - E-posta - Sms Yönetimi )
Mobil Uygulamalar
Akıllı cihazların(telefon,tablet) hayatımıza hızla girmesiyle beraber mobil uygulamalara olan ihtiyaç artmıştır ve mobil pazar her geçen gün hızla büyümektedir. Mobil cihaz kullanımının artması, mobil kullanıcılara hitap eden kullanıcı dostu ara yüzlere sahip, mobil uygulamalar ve mobil web uygulamaları aracılığıyla çözüm sunmanın önemini arttırmıştır. Stk Yazılım ve bilişim olarak Web İçerik Yönetim Sistemlerindeki tecrübemiz ile ürünleri tüm platformlarda (Android ,Apple,Windows) çalışacak şekilde mobil dünyaya sunduk. Mobil içerik yönetim sistemimiz sayesinde tek kontrol merkezi ile tüm ortamlar yönetilebilmektedir.
Belediye TV
Belediyenizin Tanıtımı ve Tüm Etkinliklerinin Anlatılması , Canlı İhale , Canlı Meclis Sunumu , Canlı Etkinliklerin Anlatımı ve tüm Video işlemleriniz anlatıldığı bir medya server kurulumu ve bunların tv.belediye.bel.tr adresinden sunumu youtube entegrasyonu aynı anda çoklu canlı yayın yapabilme imkanı ve tüm videolarınızın yönetim sistemi.
Projeler Tanıtımı
Belediyeler Yapmış oldukları projeleri web sayfalarında ve mobil cihazlarda daha iyi tanıtması için belediye özel proje sunum sayfaları hazırlamaktayız. Bu sayede belediyeler taslak ,devam eden ve tamamlanan projelerini daha iyi tanıtabilmekte ve kullanıcı dostu proje yönetim sistemimiz sayesinde hedef kitlelerine daha kolay kendilerini anlatabilmektedir.
Sosyal Doku
Bu Projemiz sayesinde belediye sınırlarında yapacağımız bir hane halkı ve anket çalışmamız ile belediyeniz sınırlarında yaşayan insanların nelere ihtiyacı var. Eğitim durumların neler , hangi işlerde çalışıyorlar , hastalıkları neler, Evlerinden Ne ile Isınıyorlar , Ev de kaç kişi çalışıyor , Ev de kanser hastası var mı gibi sorular ile belediyeniz sınırlaında yaşayan insanların sorunlarını daha iyi tespit etmek için yapılmış bir program ve saha araştırma anket çalışmasıdır. Bunun Sonucunda tüm verilerin sisteme işlenmesi sonucu , çapraz raporlar , Görsel Raporlar ve Karşılaştırmalalı raporlar veren Bir Çözümdür.
Sanallaştırma ve Bulut Çözümleri
Stk Bilişim olarak kendi geliştirdiğimiz yazılımlarımızı kendi bulut sunucularımızda barındırma hizmeti vermekteyiz , Talep halinde kurumun ihtiyaçlarını belirleyip Çalışacağı platforma uygun bulut sunucular tasarlayıp kurumun hizmetine sunmaktayız. Bilişim dünyasında son yıllarda adını sık sık duyduğumuz bulut bilişim (Cloud Computing) gün geçtikçe hayatımızın içine girmeye başladı .Bulut Bilişim hizmeti vermemizin sebebi kurumun gereksiz sistem yatırımı yapmasının önüne geçmek , güvenlik ve yedekleme politikarını tek merkezden yönetmek maliyetlerin düşürülmesini, değişen iş gereksinimlerine hızlıcevap verebilmek, ve karmaşıklığın azaltılmasını sağlamaktır
İş Ortaklarımız
Fujitsu  
Paessler  
Markalarımız
Ess  
Web7k  
Akop  
K7  
Akıllı Şehir  
Evu  
Diğer
Borcu Yoktur
Doküman Yönetimi
E-Katalog
Haberdar Et
Kurumsal Kimlik
Pdf Katalog
K7 YAZILIM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. - 1996 " BİRLİKTE E-DÖNÜŞÜME "