ENGLISH
RSS
MÜŞTERİ GİRİŞİ
TANIYALIM
MODÜLLER
EKRAN GÖRÜNTÜSÜ
DEMO TALEP
KULLANIM YERLERİ
TASARIM REFERANSLARIMIZ
İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ
Web Site Yönetimi
İçerik Yönetim Sistemimizi Web Sayfalarınızın Yönetiminde kullanabilrisiz sitenizideki haber, duyuru, etkinlikler, banner, fotoğraf, video , anket , ... gibi web sitenizde yer alan içerikleri çok kolay şekilde güncelleyebilirsiniz.
Mobil Cihaz Yönetimi
Web7k İçerik Yönetim Sistemi ile Mobil Cihazlarınızı Yönetebilir mobil platform için hazırlanmış modüllerle haber , duyuru , anket , fotoğraf ,video ...içeriklerinizi günceleyebilirsiz.Android tablet ,Android Telefon ,Ipad , Iphone , Windows Mobile Platformlararıyla Entegre Çalışmanızı güncellemeniz yeterlidir. siz web sitenizi yönetirsiniz mobil cihazlarınız otomatik olarak güncellenir veya sadece Mobil cihazlardaki içeriği ayrıca yönetebilirsiniz.
Kiosk Yönetimi
İçerik Yönetim Sistemimizle ile farklı lokasyonlardaki cihazların içeriklerinide yönetebilirsiniz. Kiosklarda kurulan yazılımımız farklı lokasyonlardaki kiosklarınızı içetik yönetim sistemimiz tek bir panelden kontrol edebilirsiniz.
Tanıtım Ekranları Yönetimi
Akıllı Durak , Merkezi Yönetim Ekran , Web Tabanlı Yöne- tilebilir Ekranlar . İçerik Yönetim Sistemizi sayesinden tek bir yönetim ekranından yönetmeniz sağlanabilir veya her ekrana farklı içerik yönlendirmesi özellikleri mevcuttur.
İş Ortaklarımız
Fujitsu  
Paessler  
Markalarımız
Ess  
Web7k  
Akop  
K7  
Akıllı Şehir  
Evu  
Diğer
Borcu Yoktur
Doküman Yönetimi
E-Katalog
Haberdar Et
Kurumsal Kimlik
Pdf Katalog
K7 YAZILIM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. - 1996 " BİRLİKTE E-DÖNÜŞÜME "