ENGLISH
RSS
MÜŞTERİ GİRİŞİ
TANIYALIM
MODÜLLER
EKRAN GÖRÜNTÜSÜ
DEMO TALEP
EĞİTİM YÖNETİM SİSTEMİ
GENEL
Verilen Belgeler
Eğitim sonucunda başarı veya katılım belgesi alan adayların, almış oldukları belgelerin, kontrol tarihi, son geçerlilik tarihi, verildiği tarih gibi detayları ile listelendiği modüldür.
Eğitim Kitapçıkları
Derslerin ilişkili olduğu soruların tanımlanması sağlanır. Bu kitapçıklardaki soruların tümünün, sınavda kullanılacak kitapçık sorularını oluştuması sağlanır.
Soru Havuzu
Eğitimlerde kullanılacak soruların tanımlandığı modüldür. Sorulara resim ekleme ve farklı görüntülenme şablonları arasından seçim yapılma imkanı bulunur.
Ayarlar
Eğitim Yönetiminde kullanılan sabitlerin, eğitim yeri ve yetkililerin, eğitmenlerin, derslerin, yönetici bilgilendirme maili yönetiminin yapıldığı modüldür.
Raporlar
Sistemdeki eğitim ve eğitmenler ile ilgili, genel ve seçmeli olmak üzere gerekli tüm basılı çıktıların alındığı modüldür.
Gruplar
Gruplar bir veya daha fazla eğitim/döneme başvuru yapılacağında kullanılan paketlerdir ve toplu başvuru yapılmasına olanak verir.
Ders Programı
Dönem içerirsinde verilecek olan derslerin : tarih, saat aralığı, dersi veren eğitmen ve eğitim yeri bilgileri ile tanımlandığı modüldür.
Dönemler
Dönemler modülü, eğitim işlemlerinin ana merkezi olup, kitapçık işlemleri, ölçme değerlendirme formları ve başarı belgeleri bu bölümden yönetilir.
Eğitimler
Kurum tarafından verilecek eğitimin yönetildiği modüldür. Eğitime ait detaylar burada belirlenir, eğitime başvuru yapan adaylar ve eğitim dönemleri görüntülenebilir.
Başvurular
Eğitim almak isteyen adayların başvurularının alındığı modüldür. Başvurular bireysel ve grup başvurusu olmak üzere iki tipte alınabilir. Grup başvurusu çoklu başvuru girişinde kolaylık sağlar.
Cariler
Yeterlilik belgesine aday olan personele ait genel bilgilerin belirtilmesi, şifre değişimi ve cari hareketlerinin (işlem,ödeme,başvuru) izlenebilmesi sağlanır.
İş Ortaklarımız
Fujitsu  
Paessler  
Markalarımız
Ess  
Web7k  
Akop  
K7  
Akıllı Şehir  
Evu  
Diğer
Borcu Yoktur
Doküman Yönetimi
E-Katalog
Haberdar Et
Kurumsal Kimlik
Pdf Katalog
K7 YAZILIM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. - 1996 " BİRLİKTE E-DÖNÜŞÜME "